Шкіряна косметичка
200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: кожа (10cm\15cm) большая
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
•⚡️Маленька косметичка зі шкіри — це ідеальне рішення для зберігання ваших улюблених аксесуарів.
•⚡️Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця косметичка має міцність і надійність, вона має компактний і зручний дизайн і ідеально підходить як для подорожей, так і для повсякденного використання
⚡️Крім того, така косметичка є прекрасним подарунком для ваших близьких та друзів. Це практичний і стильний аксесуар, який вони використовуватимуть щодня.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 70 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Марка | Lamborghini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴











