Портмоне чоловічий чорний вертикальний зі шкіри
770 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Anil 302 (13.5×10 см)
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
⚡️Гаманець чоловічий із натуральної шкіри — ідеальний вибір для стильних і практичних чоловіків, які цінують якість і елегантність у кожній деталі.
⚡️Виготовлений із високоякісної натуральної шкіри, цей гаманець має унікальний і привабливий зовнішній вигляд, який підкреслить ваш статус і стиль.
⚡️Він має безліч відділень і кишень для купюр, монет, кредитних карток і візитних карток.
⚡️Розміри гаманця оптимальні для повсякденного використання. Він поміститься у вашу кишеню без особливих зусиль і не створить дискомфорту, зберігаючи водночас всі необхідні функції.
⚡️Гаманець із натуральної шкіри — це не тільки стильний аксесуар, але й вкладення на довгі роки. Шкіра міцна та довговічна, тому ви можете бути впевнені в надійності цього гаманця.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 770 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка








