Візитниця для карт та візиток
110 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: леопард
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️Візитниця зі штучної шкіри — це стильний і практичний аксесуар, призначений для зберігання ваших візитних карток і кредитних карток.
⚡️Виготовлена з якісного шкірозамінника, візитниця має міцність і елегантність, що додає вашому образу шарму та стилю.
⚡️Візитниця має кілька відділень або файликів, які дають змогу зберігати ваші візитні картки та кредитні картки в безпеці
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Кількість відділень для кредитних карт | 21-25 |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴
- Спосіб упаковки: без коробки










