Чоловіча сумка з тканини через плече
420 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 15068 велика(22×18×8 см)
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️Чоловіча (універсальна) сумочка зі щільного сатину (плітна плащівка) — це стильний і практичний аксесуар, який забезпечить вам комфорт і зручність у повсякденному житті.
⚡️Виготовлені з високоякісного матеріалу, ці сумочки мають міцність і довговічність, що робить їх ідеальним вибором для активного способу життя.
⚡️Ці моделі обладнані довгим ремінцем через плече, який дає змогу носити їх зручно й без зайвих зусиль.
⚡️У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір чоловічих і універсальних сумочок, слінгів зі щільного сатину та тканини плащової тканини в різних колірних варіантах. Ви зможете вибрати той, який відповідає вашому стилю й потребам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴











