Клатч чоловічий на 2 замки
410 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: клатч 228 - 1 (2 замка)
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️Чоловічий клатч екошкіри (шкіразамінника) — це стильний і функціональний аксесуар, виготовлений із високоякісної екошкіри, він має міцність і довговічність, зберігаючи свій вишуканий вигляд упродовж тривалого часу.
⚡️Клатч є компактним і зручним аксесуаром, що дає змогу зручно зберігати та переносити важливі речі, як-от документи, телефон, ключі та кредитні картки. Він ідеально підходить для ділових зустрічей, вечірніх заходів або повсякденного використання.
⚡️Купуючи клатч, ви отримуєте стильний аксесуар, який відобразить вашу індивідуальність і забезпечить вас зручністю в повсякденному житті.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка


