Чоловічий портмоне з екошкіри
230 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 208к-2 cіра коробка(11×9
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️Гаманець чоловічий з екошкіри стильний та практичний аксесуар
⚡️Виготовлений із високоякісного шкірозамінника, цей гаманець поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд і довговічність матеріалу. Він не тільки має елегантний вигляд, але й довговічність, щоб слугувати вам довгий час.
⚡️Гаманець має відділення для купюр, монет, кредитних карток і візитних карток.
⚡️Компактні розміри гаманця дають змогу його легко помістити в кишені штанів або куртки, зберігаючи водночас його функціональність. Він ідеально підходить для повсякденного використання, ділових зустрічей або подорожей.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка











