Жіночий гаманець із м'якої шкіри
⚡️Жіночий гаманець із натуральної шкіри — ідеальний вибір для стильних і витончених жінок.
⚡️Цей гаманець вирізняється високою якістю матеріалу та чудовою міцністю, забезпечуючи довговічність і надійність використання. Він має зручне та функціональне розташування відділень і кишень, що дають змогу зберігати ваші кредитні картки, гроші та інші необхідні документи в оптимальному порядку.
⚡️Дизайн гаманця витриманий в елегантному стилі, поєднуючи в собі класичні форми та модні акценти. Він чудово поєднуватиметься з різними стилями одягу.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка











