Гаманець маленький жіночий складаний TAILIAN
250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7368-317 кнопка 10×8
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️Цей жіночий гаманець з екошкіри поєднує в собі елегантність і практичність. Виготовлений із високоякісного матеріалу.
Він має кілька відділень для грошей, карток, монет та інших необхідних речей.
⚡️Матеріал Екошкіра, з якого виготовлений гаманець, є екологічно чистим матеріалом, показує вашу турботу про довкілля. Він має високу міцність і довговічність, що робить його ідеальним вибором для повсякденного використання. Крім того, його легко очищати й підтримувати в чистоті, забезпечуючи тривалий термін експлуатації.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: без коробки










