Обкладинка на паспорт права картки
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Бонд М-5 (права)13.5×9см
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️Обкладинка для паспорта, на права, на документи зі шкіри — це стильний і функціональний аксесуар, призначений для захисту та зберігання ваших важливих документів.
⚡️Виготовлений із якісної натуральної шкіри, ця обкладинка має міцність і елегантність, надає стильний вигляд і захищає документи від пошкоджень.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка










