Гаманець клатч на блискавці жіночий зі шкіри
830 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: WMB-2м (19×9cm)
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️Жіночий гаманець із натуральної шкіри — ідеальний вибір для стильних і витончених жінок.
⚡️Цей гаманець вирізняється високою якістю матеріалу та чудовою міцністю, забезпечуючи довговічність і надійність використання. Він має зручне та функціональне розташування відділень і кишень, що дають змогу зберігати ваші кредитні картки, гроші та інші необхідні документи в оптимальному порядку.
⚡️Дизайн гаманця витриманий в елегантному стилі, поєднуючи в собі класичні форми та модні акценти. Він чудово поєднуватиметься з різними стилями одягу.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка











