Затискач для грошей гаманець чоловічий
⚡️Ця модель — це гаманець-затискач для грошей, виготовлений із високоякісного матеріалу — еко кожи, забезпечує міцність, довговічність і стильний зовнішній вигляд. Він пропонує компактне та зручне зберігання ваших купюр, кредитних карток і візитних карток.
⚡️Гаманець обладнаний надійним механізмом фіксації, який надійно утримує ваші гроші, запобігаючи їх випаданню або втраті.
⚡️Ця модель ідеально підходить для людей, які віддають перевагу компактним і зручним рішенням для зберігання грошей. Вільно поміщається в кишені штанів або піджака, не займаючи багато місця й забезпечуючи легкий доступ до грошей.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кардхолдер з затискачем для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Вага | 80 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
- Спосіб упаковки: без коробки











