Гаманець жіночий-косметичка
120 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: косметичка Ромби (13×8 см
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
•⚡️косметичка — це ідеальне рішення для зберігання ваших улюблених аксесуарів.
•⚡️Виготовлена з високоякісного матеріалу, вона має міцність і надійність, має компактний і зручний дизайн та ідеально підходить як для подорожей, так і для повсякденного використання
⚡️Крім того, така косметичка є прекрасним подарунком для ваших близьких та друзів. Це практичний і стильний аксесуар, який вони використовуватимуть щодня.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Косметичка |
| Кількість відділень | 1 |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 90 мм |
| Плечовий ремінь | False |
| Глибина | 30 мм |
| Петелька для підвішування | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴









