Клатч універсальний чорний із натуральної шкіри
1 490 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Аніл-709 (2 замка (22×12)
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️Чоловічий клатч зі шкіри — це стильний і функціональний аксесуар, виготовлений із високоякісної натуральної шкіри, він має міцність і довговічність, зберігаючи свій вишуканий вигляд упродовж тривалого часу.
⚡️Клатч є компактним і зручним аксесуаром, що дає змогу зручно зберігати та переносити важливі речі, як-от документи, телефон, ключі та кредитні картки. Він ідеально підходить для ділових зустрічей, вечірніх заходів або повсякденного використання.
⚡️Купуючи клатч, ви отримуєте стильний аксесуар, який відобразить вашу індивідуальність і забезпечить вас зручністю в повсякденному житті.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Товщина | 45 см |
| Вага | 300 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка











