Сумка-клатч-гаманець стильний
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9701 (19см×12см×3.5 см)
+380505870600
- +380 (93) 753-88-99Олександр
- +380 (50) 587-06-00Наталія
- +380 (50) 597-68-33Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚡️Цей жіночий гаманець-клатч з екошкіри поєднує в собі елегантність і практичність. Виготовлений із високоякісного матеріалу.
Він має кілька відділень для грошей, карток, монет та інших необхідних речей.
⚡️Матеріал Екошкіра, з якого виготовлений гаманець, є екологічно чистим матеріалом, показує вашу турботу про довкілля. Він має високу міцність і довговічність, що робить його ідеальним вибором для повсякденного використання. Крім того, його легко очищати й підтримувати в чистоті, забезпечуючи тривалий термін експлуатації.
💥Якщо вам сподобалася ця модель, ви можете натиснути кнопку "Купити" і придбати її прямо зараз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴











